Ulukavak mah. Çatalhavuz 1. Sok. No:7 Daire:6 Kat:3 Arif Özkömürcü İş Merkezi 19040 Merkez/Çorum

Geppettoys Ahşap Oyuncakları Türkiye’nin İlk Deniz ve Orman Anaokulu Ordu’da!

ordu-deniz-ve-orman-okulu-geppettoys

Geppettoys ahşap oyuncakları ile Ordu Deniz ve Orman Okulu’ndayız. Bu okulun duvarları orman, kapısı deniz. Burası Türkiye’nin ilk deniz ve orman okulu. Tüm eğitim müfredatında deniz ve orman bütüncül olarak kullanılıyor.

Geppettoys ahşap oyuncak dünyası, okullarla yeni iş birliklerine devam ediyor. Ordu Deniz ve Orman Okulu’nda Hangi Geppettoys Ürünleri Yer Alıyor?

Hatırlatmakta fayda var:

  • Geppettoys‘da bir sürü plastik, pille çalışan ve gürültülü oyuncak  bulamazsınız.
  • Geppettoys Ahşap Oyuncaklar,  lifli ve gözenekli yapısıyla doğal ve organik bir malzeme olan ahşaptan imal edilmiş,  EN 71-3 standartlarında su bazlı zararsız boya kullanılmıştır. Çocuğunuzun sağlığı için güvenle tercih edebilirsiniz.
  • Çocuğunuzun dünyasına, yaşına hitap edecek şekilde tasarlanan Geppettoys oyuncakları çoçuklarınıza kişisel gelişimlerinin yanı sıra eğlenme imkanı sunar.
  • Geppettoys, cxocARd bulut tabanlı artırılmış gerçeklik platformu ile iş birliği sayesinde artırılmış gerçeklik ile eğitim imkanı sunuyor. Sayılar, renkler, şekiller, nesneler, hatta ülkeler için oluşturduğumuz Geppettoys eğitim kartları çok yakında! Renk öğreniyorum serisinden “kırmızı rengi öğreniyorum” eğitim kartı için bu videoyu izleyebilirsiniz.

Bu okulun duvarları orman, kapısı deniz.. Dolayısıyla, anaokulu yaş grubundaki çocuklar için bir sürü fauna ve flora etkinlikleri sunuluyor.

ORMAN OKULU

Orman Okulu, düzenli oturumlarla bütünsel büyüme fırsatları sunan, çocuk merkezli, ilham verici bir öğrenme sürecidir. Oynamayı, keşfetmeyi ve risk almayı destekleyen uzun vadeli bir programdır.

Deniz Okulu

Bütüncül yaklaşım olarak öğrencilerin denizden öğrenecekleri çok şey var. Bu nedenle denizi ve ormanı bütüncül olarak derslerimize katıyoruz. Eğitim müfredatımızın tamamını ise bu modele göre uyguluyoruz.

Bu okulda neler var?

Ana dil etkinlikleri, çift yabancı dil eğitimi, beden eğitimi, müzik ve ORFF çalışmaları, fen ve doğa çalışmaları, tiyatro çalışmaları, drama çalışmaları, el sanatları çalışmaları, görsel sanat çalışmaları, kültürel ve bilimsel alan gezileri, bilimsel çalışmalar ve eğlenceli deneyler.

Sıfır Plastik Bir Okul

Okulun hiç bir noktasında plastik kullanılmadığını vurgulayalım ve tebrik edelim. Çocuk sağlığı açısından ahşap materyal kullanımının çok önemli olduğunu ekleyelim.

Ordu Deniz ve Orman Okulu, hafta içi 08.00-18.00 ve cumartesi günleri 08.00-17.00 arasında hizmet veriyor. Pazar günleri ise kapalı.

Geppettoys ahşap oyuncak dünyası çocuklara yönelik atölyeleriniz için iş birliği yapmak için hazır. Bizlere @geppettoyscom Instagram adresimiz ya da iletisim@gepppettoys.com e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

bir yorum bırakın