Ulukavak mah. Çatalhavuz 1. Sok. No:7 Daire:6 Kat:3 Arif Özkömürcü İş Merkezi 19040 Merkez/Çorum

Geppettoys Eğitici Ahşap Oyuncaklar Çocukların Hayal Dünyasıyla Buluşuyor!

featured-image-egitici-ahsap-oyuncaklar-cocuklarin-hayal-dunyasiyla-bulusuyor
Geppettoys Eğitici Ahşap Oyuncaklar Çocukların Hayal Dünyasıyla Buluşuyor!

Geppettoys eğitici ahşap oyuncaklar, tüm dünya çocukları ile buluşmaya hazır! 2022 yılında geppettoys.com e-ticaret sitesi ile faaliyetlerine başlayan Geppettoys, şimdiden binlerce çocuğun hayal dünyasıyla buluştu bile. Kimi çocuk ilk hayallerini bizimle kurdu, kimisi ilk rengi bizimle öğrendi, kimisi sayılar ve şekillerle bizimle tanıştı, kimi çocuğun da ilk oyuncağı olduk. Kimi ebeveynleri ise çocukluğuna götürdük 🙂

Montessori ve Waldorf yaklaşımına uygun olan Geppettoys eğitici ahşap oyuncaklar, anaokulları ve çocuk atölyeleri tarafından da tercih ediliyor. Ceyda Düvenci’nin kurucusu olduğu Taş Kağıt Makas Atölyesi, Türkiye’nin ilk deniz ve orman okulu Ordu Deniz ve Orman Okulu, öncü eğitim kurumlarından Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları iş birliği yaptığımız okul ve atölyelerden bazıları.

Geppettoys’da neler var?

Hatırlatmakta fayda var:

Geppettoys‘da bir sürü plastik, pille çalışan ve gürültülü oyuncak bulamazsınız.

Geppettoys Ahşap Oyuncaklar, lifli ve gözenekli yapısıyla doğal ve organik bir malzeme olan ahşaptan imal edilmiş, EN 71-3 standartlarında su bazlı zararsız boya kullanılmıştır. Çocuğunuzun sağlığı için güvenle tercih edebilirsiniz.

Geppettoys, cxocARd bulut tabanlı artırılmış gerçeklik platformu ile iş birliği sayesinde artırılmış gerçeklik ile eğitim imkanı sunuyor. Sayılar, renkler, şekiller, nesneler, hatta ülkeler için oluşturduğumuz Geppettoys eğitim kartları çok yakında! Renk öğreniyorum serisinden “kırmızı rengi öğreniyorum” eğitim kartı için bu videoyu izleyebilirsiniz.